Jdi na obsah Jdi na menu

Září a pohyb

article preview

Nastává čas povinností - škola, jste po dovolených ale Nordic Walking s pohybem je tady stále. Pohyb všichni potřebujeme. Počasí již bude stálé a my máte staré dobré trasy včetně přibývajících nových tras

Je skvělé, že máme připravené trasy pro Nordic Walking i na nových místech. Pohyb je důležitý pro naše zdraví a celkovou pohodu, ať už se jedná o procházky, běhání, či jiné aktivity. Přinášíme vám několik tipů, jak můžete svůj pohybový zážitek ještě vylepšit:

Zkuste přidat do své trasy různé prvky, které vás budou motivovat, například krásné výhledy, zajímavé památky nebo různorodý terén.
Pokud se vám nechce jít ven, zkuste najít nějakou motivaci, například poslechnout si oblíbenou hudbu nebo pozvat kamarády na procházku.
Nezapomeňte na správné oblečení a obuv, které vám umožní pohodlný a bezpečný pohyb.
Pokud se chystáte na delší trasu, nezapomeňte si s sebou vzít dostatek vody a malé svačinky, abyste udrželi energii.
A nezapomeňte, že pohyb by měl být příjemnou aktivitou, tak si ho užijte a užívejte si krásných okamžiků, které vám přináší.

 

Pokud jste fanoušky Nordic Walking a hledáte nové výzvy, určitě neváhejte a přihlaste se na víkendové výlety skupiny Astmatici. Ty jsou naplánovány na září a zahrnují i nový projekt s názvem Zajímavá místa v Plzni a okolí.
I když jsou víkendy primárně určené pro zdatnější účastníky Nordic Walking, máme připravené trasy i pro začátečníky, takže se nemusíte bát, že byste na výletech nezvládli tempo. Přesto však platí, že na výletech se neučí, a proto doporučujeme předem absolvovat kurzy Nordic Walking, které nabízíme na našich stránkách www.astmatici.cz.
Těšíme se na setkání s vámi a společně v objevování krás Plzně a okolí!

Sledujte nás na Instagramu

#chuzesholemivprirodevplzni